Ökohipi sooviks ja eesmärgiks on tuua siia maailma rohkem teadlikkust, meie kui tarbijate valikutest, mis toetaksid nii keskkonna- kui ka tervisesõbralikku elustiili.

Ökohipi saad kutsuda enda juurde läbiviima looduskosmeetika töötube, lisaks sellele on Ökohipi varmalt valmis kaasa lööma erinevates keskkonnateemalistes projektides ja haridusprogrammides.

Ökohipi algataja ja looja

Ökohipi tuumik ja (veel) ühe naise jõud on siinkirjutaja Anni, kelle sõpruskond ja pere on juba ammu lahterdanud kategooriasse „see pisut metsa poole“.  Seda ilmselt seetõttu, et minu tarbimisvalikud ja -otsused siin elus ei ole just harju keskmised.

Aga mulle just meeldib olla see „metsa poole“, ma tunnen ennast just nõnda vaba ja puhtana ning omas elemendis olevat – samas ma tean, kui raske on seda teed alustada ja kui palju on meie maailmas teadmatust, kallutatud informatsiooni ning petukaupa.

Selleks saigi ellukutsutud Ökohipi, kes loodusega koos elamist kõigile huvilistele lahkelt valmis avama ja tutvustama on.  Muidugi ei ole meie maailm must ja valge ning igal inimesel on valikuvabadus ja õigus, et tema valikuid austataks. Ökohipi on toeks nendele huvilistele, kelle mõtted loodusega ühes rütmis elamise rajal liiguvad ja kes sellel teel pisut suunamist vajavad.

Rohelust südametesse!
Anni
Ökohipi

Sulge menüü
×
×

Cart