Kõige kaalukam kingitus 100 aastasele Eestile!

Kõige kaalukam kingitus 100 aastasele Eestile!

Eesti muld on meile olnud elu lätteks läbi aegade. Oleme teda kaevanud, harinud, väetanud ja hoidnud. Vihmajärgsel värskel mullal on kodumaa lõhn. Mullast saame oma toidu ja väe. Mullal on tõestatud stressivastane toime. Mis oleks parim kingitus kui õnnelikud inimesed ja 100 tonni puhast Eestimaad juures.

Eesti juubelipidustused on oma haripunktis. Soovime, et juubeli tähistamine ei jää soiku, kui suveks maakoju sõidetakse ja näpp mulda pistetakse. Eesti juubeli puhul kutsume kõiki üles ehitama kompostikast, kompostima bio- ja aiasaadustest puhast Eesti mulda ja kinkima selle Eestimaale.

Ühest kompostkastist saab umbes tonni mulda ning saja kompostkasti puhul kokku 100 tonni! Ootame sadu inimesi liituma kingitusega ja tegema bio-ja aiajäätmetest viljakat puhast mulda, mida kasutada oma aias. Kingitus Eestimaale – hoiame maad ja loodust ning vähendame prügi.

Antud kingitus aitab meid viia tagasi juurte juurde ning äratada uuesti ellu vanad teadmised.  Eestlastena väärtustame loodust ning soovime hoida oma keskkonna puhta ning jätkusuutlikuna. Kinkida oma riigile tonn puhast mulda on ühelt poolt kelmikas mõte, kuid sisult väga isiklik, märgiline ja tähenduslik.

KINGIME EESTILE 100 TONNI PUHAST MULDA!

Kingitusega saab liituda aadressil: https://www.kompostiljon.ee/100-tonni-mulda/

Seal samas, sisestades oma kompostri mõõdud, arvutab kalkulaator välja kui palju Sinu täitunud kompostikast Eestimaad juurde toodab. 

Kõik vajalik teave kompostimiseks asub aadressil www.kompostiljon.ee ning www.facebook.com/kompostiljon

Projekti toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Riigikantselei EV100 toimkond.

Sulge menüü
×
×

Cart